dbc

Defne Betül Çam

Adım Defne Betül Çam, 1988 yılında doğdum. Ben bir ruhsal öğretmenim.


Lise eğitimini Burak Bora Anadolu Lisesi’nde Fransızca bölümünde tamamladım. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı’nda lisans eğitimimi aldıktan sonra İstanbul’da global bir enerji şirketinde çalışma hayatına başladım. İş hayatım sırasında geçirdiğim bir rahatsızlık sonrası, enerji konuları hayatıma girmeye başladı.
2015 yılından beri Yoga Eğitmenliği, Feng Shui, Usui Reiki, Kundalini Reiki, EFT (Emotional Freedom Technique), Dişilik Çalışmaları, Kristal ve Pandül Çalışmaları gibi bir çok enerji tekniği ile çalıştım. 2020 yılından bu yana bu konularda danışmanlık vermekte ve workshoplar düzenlemekteyim.

Erken Dönem

Yolculuğum üniversitede tasarım süreciyle başladı ve burada aldığım mimari eğitimle mekanda enerji kullanımını harmanladım. Kişideki enerji tıkanıklıklarının rahatlamasını öğrendikçe bildiklerimi paylaşmaya karar verdim.

Danışmanlık Kariyeri

Son aldığım ve hayatımı dönüştüren Yoga Eğitmenlik Eğitimi, evrenle birliğimi bana hissettirdi. İletişimde olduğum herkeste ve her şeyde beni bana gösterdi. Olması gereken zamanda, olması gereken yerde bulunarak; kanallığımı çalıştırarak evrene hizmet ediyorum.

Hangi kültürden ya da düşünce yapısından gelmiş olursanız olun,
kutsal mucizenize  şahit olun.

Deneyimlerim

7
7 yıldan Fazla Reiki Tecrübesi
6
6 Yıldan Fazla Yoga Tecrübesi
30
30'dan Fazla Eğitim Katılımı
20
20'den Fazla Danışmanlık Hizmeti

Sertifikalar

Hemen Bir Danışmanlık Al!

Şimdi kendini yükseltme zamanı. Şimdi formu doldurarak sana özel çalışmalarla tanış!

    İlgilendiğiniz Danışmanlıklar (gerekli)

    I agree with storage and handling of my data by this website.

    Bu web sitesi çerezleri kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.